Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

grudzień 2014

Działanie i korzyści ogrzewania postojowego

moto, samochód, motoryzacja

Działanie i korzyści ogrzewania postojowego

Ogrzewanie samochodu jest czynnością niezwykle ważną, zwłaszcza przy niskich temperaturach panujących na dworze. Zapewni nam nie tylko łatwiejszą eksploatację samochodu, ale również zmniejszy ryzyko szybszego zużycia części, które są wyjątkowo podatne na mróz. Kilka słów o samej instalacji grzewczej:Jej najważniejszym elementem jest samochodowy agregat grzewczy, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie całego systemu. Jego działanie jest kluczowe dla właściwej temperatury panującej w pojeździe, dlatego też tak ważna jest jego wydajność oraz prawidłowe...

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3