Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

październik 2015

Przyjemne podróże

transport, logistyka, przewozy, wypożyczalnia, motoryzacja

Przyjemne podróże

Każdy z nas na pewno regularnie musi odbywać różne podróże. W końcu codziennie dojeżdżamy do swojej pracy, szkoły lub w inne miejsca. Chcemy wtedy, aby cały wyjazd przebiegł pomyślnie i bez żadnych, nieprzewidzianych zdarzeń. Na szczęście możemy to sobie zapewnić. Jak więc to zrobić? Wystarczy, że będziemy podróżować swoim własnym samochodem. Jeśli nie mamy takiej możliwości, aby go zakupić, możemy spokojnie postawić na wynajem aut w Katowicach. Dzięki temu w bardzo szybki i przede wszystkim tani sposób otrzymamy wymarzony pojazd. Oczywiście aby nim...

Więcej

Sprawna klimatyzacja - radość z jazdy po Wrocławiu

auto, samochód, motoryzacja, klimatyzacja, mechanik

Sprawna klimatyzacja - radość z jazdy po Wrocławiu

Klimatyzacja samochodowa Wrocław to jedno z ważniejszych udogodnień dla każdego kierowcy i pasażera. Doskonale wiedzą o tym ci, którzy w upałach poruszali się autem nie wyposażonym w klimatyzację, a później autem, które klimatyzację posiadało. Możliwość podróżowania w optymalnej temperaturze, brak ryzyka przegrzania organizmu, to komfort jazdy.  Problemy z Klimatyzacją? Aby jednak klimatyzacja spełniała swoją rolę, musi cechować się sprawnością. Niestety nie zawsze jest to oczywiste. Awarie, brak środka chłodzącego, zagrzybienie, to tylko niektóre z...

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3