Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

grudzień 2017

Nowoczesne i wygodne rozwiązania

transport, logistyka, przewozy, spedycja

Nowoczesne i wygodne rozwiązania

Dzisiaj takie pojęcia jak budownictwo hydrotechniczne zna już prawie każdy mieszkaniec mniejszego czy większego miasta, ponieważ często spotykamy się z nim na niemal każdym kroku. Woda otacza nas przecież wszędzie i coraz bardziej jesteśmy świadomi, że to prawdziwy skarb. Budownictwo hydrotechniczne związane jest bardzo ściśle z gospodarką wodną, polega w głównej mierze na kształtowaniu zasobów wodnych i związane jest ściśle z korzystaniem z wód. Obejmuje urządzenia, a także instalacje wodne. Obecnie na rynku jest wiele wyspecjalizowanych firm, które zajmują się...

Więcej

Mata bąbelkowa.

mata bąbelkowa, opakowania zabezpieczające, narożniki ochronne

Mata bąbelkowa.

Wiele osób w okresie przedświątecznym postanawia wysłać paczki do swoich rodzin, które mieszkają w innym mieście bądź też w innym kraju. Co zrobić, aby nasza przesyłka miała zapewniony bezpieczny transport i na pewno doszła do odbiorcy w takim stanie w jakim ją wysłaliśmy? Trzeba przecież wszystko odpowiednio zabezpieczyć tak, aby nasza przesyłka była odpowiednio opakowana i, aby wszystkie wysyłane przedmioty zostały dostarczone w nienaruszonym stanie. Jest to przecież bardzo ważne, bo wysłanie paczki nie jest tanie samo w sobie dlatego też lepiej zadbać o to, aby...

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3