Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

lipiec 2017

Pakowaczki

maszyna do pakowania paczek, opakowania zabezpieczające przesyłki

Pakowaczki

Maszyna do pakowania paczek i opakowania zabezpieczające przesyłki najczęściej są potrzebne w firmach, które produkują dane towary. Odpowiednie zabezpieczenie towaru powoduje, że towar trafia do odbiorcy nie uszkodzony. Celofoniarki, nacinarki do kartonów, maszyny do wytwarzania papierowych wypełniaczy, folie do robienia wypełniaczy z powietrza to tylko część maszyn potrzebnych do doskonałego zapakowania paczki. W dużych firmach paczki pakuje się stale, ciągle trzeba coś przygotować do transportu, dlatego tworzy się całe produkcje w pakowaniu paczek. By coś takiego było...

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3