Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

drogi

Infrastruktura drogowa

budownictwo, drogi, firma budowlana, transport

Infrastruktura drogowa

(...) dróg, oznakowanie drogowe, oznakowanie poziome dróg, oznakowanie dróg, zabezpieczenie remontowanego terenu. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się również obsługą związaną z ochroną akustyczną ulic. Począwszy od doradztwa i projektowania po montaż i wykonawstwo. Specjalizacją firmy są znaki drogowe produkcja oraz ekrany akustyczne produkowane w 2 rodzajach: odbijające (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3