Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

firma budowlana

Infrastruktura drogowa

budownictwo, drogi, firma budowlana, transport

Infrastruktura drogowa

(...) falę dźwiękową, wyprodukowane z poliwęglanów oraz plexiglasu oraz pochłaniające dźwięk, wykonane z materiałów pochłaniających z opcją posadzenia zieleni. Spółka jest producentem elementów inżynierii miejskiej, w skład której wchodzą bariery szkolne, trawnikowe oraz przystankowe, słupki żeliwne staromiejskie i stylizowane a także zapory parkingowe proste i (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3