Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Oto co uchwycił nasz reporter

transport

drogi

budownictwo

firma budowlana

Infrastruktura drogowa

Nasze przedsiębiorstwo to producent znaków drogowych z długimi tradycjami. Spółka zajmuje się układaniem organizacji ruchu tymczasowego i docelowego na okres naprawiania usterek wodociągowych, energetycznych oraz prac drogowych. Do zadań firmy należy właściwe zapewnienie bezpieczeństwa biernego użytkownikom dróg jak i ekipie remontującej, oznakowanie poziome i pionowe dróg, oznakowanie drogowe, oznakowanie poziome dróg, oznakowanie dróg, zabezpieczenie remontowanego terenu. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się również obsługą związaną z ochroną akustyczną ulic. Począwszy od doradztwa i projektowania po montaż i wykonawstwo. Specjalizacją firmy są znaki drogowe produkcja oraz ekrany akustyczne produkowane w 2 rodzajach: odbijające falę dźwiękową, wyprodukowane z poliwęglanów oraz plexiglasu oraz pochłaniające dźwięk, wykonane z materiałów pochłaniających z opcją posadzenia zieleni. Spółka jest producentem elementów inżynierii miejskiej, w skład której wchodzą bariery szkolne, trawnikowe oraz przystankowe, słupki żeliwne staromiejskie i stylizowane a także zapory parkingowe proste i uchylne, bariery łańcuchowe. Przedsiębiorstwo oferuje montaż i wykonawstwo różnorodnych tablic i znaków drogowych, instalacje punktowych znaków odblaskowych, instaluje aktywne przejścia dla pieszych a także sygnalizatory świetlne.
Więcej szczegółowych informacji w temacie znaków drogowych, zimowego utrzymania dróg, prac drogowych i ekranów dźwiękochłonnych znajdziecie tu.


transport, drogi, budownictwo, firma budowlana


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3