Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

klimatyzacja

Sprawna klimatyzacja - radość z jazdy po Wrocławiu

auto, klimatyzacja, mechanik, motoryzacja, samochód

Sprawna klimatyzacja - radość z jazdy po Wrocławiu

(...) temperaturze, brak ryzyka przegrzania organizmu, to komfort jazdy.  Problemy z Klimatyzacją? Aby jednak klimatyzacja spełniała swoją rolę, musi cechować się sprawnością. Niestety nie zawsze jest to oczywiste. Awarie, brak środka chłodzącego, zagrzybienie, to tylko niektóre z (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3