Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Warto zobaczyć:


 

Kontakt z nami

W celu wysłania zapytania prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza


Co zrobić, gdy właśnie skorzystaliśmy z intratnej propozycji pracy, ale niestety nasza nowa firma zlokalizowana jest w innej części Polski? Szybką przeprowadzkę i usługi transportu mienia zagwarantuje Jet-24.pl - firma transportowo-przeprowadzkowa z Warszawy oferująca profesjonalną i co najważniejsze szybką przeprowadzkę z dowolnego miejsca w Polsce do stolicy.

Rola transportu ponadgabarytowego stale rośnie. Transport tego rodzaju odbywa się na pojazdach nienormatywnych tzn. posiadających wymiary lub masę większą od dopuszczalnych. Transport ponadgabarytowy zakłada eskortę aut pilotujących, mówi Jan Żak z firmy będącej liderem w prowadzeniu tego rodzaju zleceń transportowych na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3