Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Oto co uchwycił nasz reporter

transport

logistyka

spedycja

palety

Logistyka

Mamy w ciągłej sprzedaży europalety używane 2 gat. i europalety nowe, palety używane, europalety używane 1 gat., palety przemysłowe 1200/800, europalety, palety drewniane, a także inne europalety uszkodzone, palety euro i palety przemysłowe 1200/1000. Nasz skup palet jest otwarty 6 dni w tygodniu. Stawki na nasze produkty nie są narzucane z góry. Obecnie oferujemy palety i europalety w wielu obiektach handlowych umiejscowionych w mieście Warszawa i w okolicach. Po zapoznaniu się z partią zaproponujemy Ci zawsze najkorzystniejszą stawkę w Warszawie. Jeśli masz europalety lub palety euro uszkodzone - zaproponujemy Ci ich naprawienie i remont a także recycling. Rozpoczynaliśmy od funkcjonowania w jednym punkcie. Zaoferujemy Ci palety drewniane używane czy europalety, jakie będą doskonałym kompromisem jakości i ceny. Prowadzimy skup palet i sprzedaż palet wielu różnych rodzajów i typów. Nasza firma wyspecjalizowała się w obrocie nowymi i używanymi paletami. Jeżeli masz zbędne palety i chciałbyś je wyrzucić - zapraszamy. Gdy nie stać Cię na nabycie nowej palety do transportu skorzystaj z naszych usług. Każda paleta jest wyceniana niezależnie w zależności od stopnia jakości i technicznego zużycia danej palety.

transport, logistyka, spedycja, palety


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3