Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Oto co uchwycił nasz reporter

mata bąbelkowa

opakowania zabezpieczające

narożniki ochronne

Mata bąbelkowa.

Wiele osób w okresie przedświątecznym postanawia wysłać paczki do swoich rodzin, które mieszkają w innym mieście bądź też w innym kraju. Co zrobić, aby nasza przesyłka miała zapewniony bezpieczny transport i na pewno doszła do odbiorcy w takim stanie w jakim ją wysłaliśmy? Trzeba przecież wszystko odpowiednio zabezpieczyć tak, aby nasza przesyłka była odpowiednio opakowana i, aby wszystkie wysyłane przedmioty zostały dostarczone w nienaruszonym stanie. 
Jest to przecież bardzo ważne, bo wysłanie paczki nie jest tanie samo w sobie dlatego też lepiej zadbać o to, aby nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. Do opakowywania delikatnych i drobnych przedmiotów, które łatwo mogą ulec pokruszeniu lub połamaniu, zaleca się używanie specjalnych zabezpieczeń. 
Na przykład mata bąbelkowa będzie idealna do owijania delikatnych rzeczy, kiedy nie chcemy, aby coś się nam ukruszyło lub porysowało. Mata bąbelkowa amortyzuje także wstrząsy i upadki nieuniknione podczas transportu drogą lotniczą czy morską. Opakowania zabezpieczające także są rzeczą obowiązkową, zwłaszcza jeśli za granicę czy do innego miasta, postanowimy wysyłać szkło czyli na przykład wszelkiego rodzaju szklanki, wazony czy też kieliszki. Narożniki ochronne także można umieścić w kartonie, aby nie przesuwały się nam w nim opakowane rzeczy. Takie narożniki tworzą przegrody między przedmiotami dzięki czemu nie obijają się o siebie i nie przemieszczają się. Warto więc pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu paczki zanim ta zostanie wysłana.
Więcej informacji na stronie PK SYSTEM

mata bąbelkowa, opakowania zabezpieczające, narożniki ochronne


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3