Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

motoryzacja

Samochody dla firm w autoryzowanym salonie

moto, motoryzacja, samochód

Samochody dla firm w autoryzowanym salonie

(...) atrakcyjne formy finansowania zakupu.Tymczasem kupno samochodu z innego  źródła niż oficjalny dealer bywa o wiele tańsze. Na rynku funkcjonują importerzy i handlarze oferujący samochody sprowadzane z innych części Europy lub auta używane posiadające niewielki przebieg. Kupując taki samochód, klient może oszczędzić sporo gotówki. Jednocześnie naraża się jednak na poważne ryzyko. Wraz z podpisaniem umowy kupna-sprzedaży to klient ponosi całą odpowiedzialność za stan techniczny pojazdu. Jeżeli auto okaże się wadliwe, w zasadzie nie ma możliwości odzyskania pieniędzy.Kupując samochód w autoryzowanym salonie (przykładem może być tutaj UNI-TRUCK - (...)

Więcej

Przyjemne podróże

logistyka, motoryzacja, przewozy, transport, wypożyczalnia

Przyjemne podróże

(...) podróżować swoim własnym samochodem. Jeśli nie mamy takiej możliwości, aby go zakupić, możemy spokojnie postawić na wynajem aut w Katowicach. Dzięki temu w bardzo szybki i przede wszystkim tani sposób otrzymamy wymarzony pojazd. Oczywiście aby nim kierować, powinniśmy najpierw zdać egzamin na prawo jazdy. Taki dokument (...)

Więcej

Sprawna klimatyzacja - radość z jazdy po Wrocławiu

auto, klimatyzacja, mechanik, motoryzacja, samochód

Sprawna klimatyzacja - radość z jazdy po Wrocławiu

(...) pewno znajdziemy sporo firm działających w branży, co oczywiście nie oznacza, że każda będzie dobra. Szukając, uda się znaleźć profesjonalną i niedrogą. Taką, w której klimatyzację będzie można naprawić, napełnić, lub wykonać odgrzybienie klimatyzacji w samochodach osobowych. (...)

Więcej

Działanie i korzyści ogrzewania postojowego

moto, motoryzacja, samochód

Działanie i korzyści ogrzewania postojowego

(...) działanie jest kluczowe dla właściwej temperatury panującej w pojeździe, dlatego też tak ważna jest jego wydajność oraz prawidłowe działanie. Poprzez połączenie z układem chłodniczym oraz układem paliwowym, działanie systemu jest całkowicie niezależne od pracy silnika. Dlatego ten typ instalacji to tzw. ogrzewanie postojowe, ponieważ jest aktywne przez cały czas. Ten rodzaj ogrzewania jest najbardziej korzystny dla naszego samochodu, (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3