Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

narożniki ochronne

Mata bąbelkowa.

mata bąbelkowa, narożniki ochronne, opakowania zabezpieczające

Mata bąbelkowa.

(...) tanie samo w sobie dlatego też lepiej zadbać o to, aby nie były to pieniądze wyrzucone w błoto. Do opakowywania delikatnych i drobnych przedmiotów, które łatwo mogą ulec pokruszeniu lub połamaniu, zaleca się używanie specjalnych zabezpieczeń. Na przykład mata bąbelkowa będzie idealna do owijania delikatnych rzeczy, kiedy nie chcemy, aby coś się nam ukruszyło lub porysowało. Mata bąbelkowa amortyzuje także wstrząsy i upadki nieuniknione podczas transportu drogą lotniczą czy morską. Opakowania zabezpieczające (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3