Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Oto co uchwycił nasz reporter

transport

logistyka

przewozy

spedycja

Nowoczesne i wygodne rozwiązania

Dzisiaj takie pojęcia jak budownictwo hydrotechniczne zna już prawie każdy mieszkaniec mniejszego czy większego miasta, ponieważ często spotykamy się z nim na niemal każdym kroku. Woda otacza nas przecież wszędzie i coraz bardziej jesteśmy świadomi, że to prawdziwy skarb. Budownictwo hydrotechniczne związane jest bardzo ściśle z gospodarką wodną, polega w głównej mierze na kształtowaniu zasobów wodnych i związane jest ściśle z korzystaniem z wód. Obejmuje urządzenia, a także instalacje wodne. 
Obecnie na rynku jest wiele wyspecjalizowanych firm, które zajmują się właśnie tą dziedziną budownictwa i ukierunkowane są tylko i wyłącznie na tego typu budowle, a mają one co robić. Obejmuje ono budowę zbiorników wodnych, przystani, marin, wałów przeciwpowodziowych, śluz czy chociażby popularną ostatnio regulację rzek. W całym kraju więc osoby zajmujące się tym fachem mają ręce pełne roboty, ponieważ woda i budowle wodne ostatnio są dosyć głośne, nie brakuje mniejszych miast, gdzie powstają przystanie czy mariny, a ludzie coraz chętniej chcą korzystać z rzek i ich uroków.  
W budownictwie hydrotechniczne często wykorzystuje też takie elementy jak materace gabionowe, stosowane również przy budowie wzmocnień tam na rzekach, stromych zboczy i kanałów, a także do ochrony koryt rzek i innych zbiorników wodnych czy do tworzenia konstrukcyjnych elementów nabrzeży. Materace gabionowe to podstawa jeżzeli chodzi o wzmocnienia różnego rodzaju poboczy. Wykonane są one z drutów, są łatwe w montażu, sprężyste, elastyczne, a czasami ze względu na to czym są wypełnione mogą tez pełnić rolę estetycznej ozdoby wspomnianego pobocza. 
W tym asortymencie dostępne są też siatki cz kosze, w zależności od tego, gdzie mają zostać zamontowane. Dbałość o zbiorniki wodne to dzisiaj jest już codzienność, a wszystko dlatego, że ludzie chętnie korzystają z naturalnych bogactw, jakie mają w zasięgu ręki. Często jednak trzeba je najpierw przywrócić do "życia", a wówczas już potrzebny jest specjalistyczny sprzęt i elementy.
Źródło: http://www.uhrs.pl

transport, logistyka, przewozy, spedycja


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3