Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Oto co uchwycił nasz reporter

transport

przewozy

spedycja

logistyka

Obsługa logistyczna sklepu

Rzadko kto tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, że obsługa logistyczna sklepów internetowych faktycznie też się odbywa i że bardzo często sklepy tego typu wykorzystują jednak firmy transportowe do swoich celów. Najczęściej duże sklepy internetowe posiadają wynajęte magazyny dystrybucyjne dzięki którym cały proces logistyczny jest przeprowadzany w związku ze wszystkimi normami.

Okazuje się, że powierzchnia magazynowa jest w tym przypadku bardzo istotnym elementem, ponieważ sklep internetowy musi posiadać miejsce, w którym cały posiadany przez niego asortyment będzie składowany. Warto zauważyć również, że wielu spośród właścicieli największych sklepów internetowych stale szuka nowych sposób usprawnienia komunikacji pomiędzy magazynem dystrybucyjnym a siedzibą sklepu, w której sprzedaje się poszczególne produkty. Na szczęście model fulfilment jest w stanie znacznie zredukować koszty wysyłki, a co za tym idzie podnieść zarobki firmy. Dodatkowo model tego typu poprawia jakość obsługi klienta oraz sprawia, że zyskujemy cenny czas, dzięki czemu klient jest obsługiwany w możliwie najkrótszym czasie.

Prowadzenie i opracowanie logistyki dla sklepu internetowego jest równie trudne jak prowadzenie firmy spedycyjnej, ponieważ w obu przypadkach należy wszystko dobrze rozpracować.

transport, przewozy, spedycja, logistyka


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3