Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

opakowania zabezpieczające

Mata bąbelkowa.

mata bąbelkowa, narożniki ochronne, opakowania zabezpieczające

Mata bąbelkowa.

(...) Wiele osób w okresie przedświątecznym postanawia wysłać paczki do swoich rodzin, które mieszkają w innym mieście bądź też w innym kraju. Co zrobić, aby nasza przesyłka miała zapewniony bezpieczny transport i na pewno doszła do odbiorcy w takim stanie w jakim ją wysłaliśmy? Trzeba przecież wszystko odpowiednio zabezpieczyć tak, aby nasza przesyłka była odpowiednio opakowana i, aby wszystkie wysyłane przedmioty zostały dostarczone w nienaruszonym stanie. Jest to przecież bardzo ważne, bo wysłanie paczki nie jest (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3