Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

opakowania zabezpieczające przesyłki

Pakowaczki

maszyna do pakowania paczek, opakowania zabezpieczające przesyłki

Pakowaczki

(...) Maszyna do pakowania paczek i opakowania zabezpieczające przesyłki najczęściej są potrzebne w firmach, które produkują dane towary. Odpowiednie zabezpieczenie towaru powoduje, że towar trafia do odbiorcy nie uszkodzony. Celofoniarki, nacinarki do kartonów, maszyny do wytwarzania papierowych wypełniaczy, folie do robienia wypełniaczy z powietrza to tylko część maszyn potrzebnych do doskonałego zapakowania paczki. W dużych firmach paczki pakuje się stale, ciągle trzeba coś przygotować do transportu, dlatego tworzy się całe produkcje w pakowaniu paczek. By coś takiego było dobre i sprawne potrzebne są odpowiednie i profesjonalne maszyny. Maszyny do pakowania paczek są duże albo małe, wszystkie one gwarantują doskonałe, przemysłowe pakowanie paczek. Maszyny bindują, zawijają, spinają taśmą lub folią. Inne maszyny są do pakowania materiałów sypkich inne (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3