Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

przewozy

Obsługa logistyczna sklepu

logistyka, przewozy, spedycja, transport

Obsługa logistyczna sklepu

(...) logistyczny jest przeprowadzany w związku ze wszystkimi normami. Okazuje się, że powierzchnia magazynowa jest w tym przypadku bardzo istotnym elementem, ponieważ sklep internetowy musi posiadać miejsce, w którym cały posiadany przez niego asortyment będzie składowany. Warto zauważyć również, że wielu spośród (...)

Więcej

Przepisy dotyczące badań technicznych pojazdów

motoryzacja, przewozy, spedycja, transport

Przepisy dotyczące badań technicznych pojazdów

(...) przeprowadza się z następującą częstotliwością: • samochody nowe – trzy lata od pierwszej rejestracji, drugi przegląd po 2 latach • pozostałe pojazdy – co roku. Czasami wymagane są badania kontrolne. Ma to miejsce w przypadku uczestniczenia w kolizji lub zaleceń kontrolnych służb drogowych. Zakres badań Badania techniczne pojazdu dokonywane są w okręgowych stacjach kontroli (na stronie https://www.dekra.pl/Article/26/Stacje%20kontroli%20pojazdow/Badania%20techniczne%20pojazdow można znaleźć szczegółowe informacje na temat (...)

Więcej

Szkolenia transportowe ADR i GMP+

przewozy, spedycja, szkolenia, transport

Szkolenia transportowe ADR i GMP+

(...) Transport drogowy to system nerwowy każdego systemu gospodarczego. Bez niego nie może rozwijać się produkcja, handel. Towary na czas nie mogą dotrzeć do konsumenta. Bezpieczeństwo transportu regulowane jest prawem o ruchu drogowym oraz ustawą o transporcie drogowym. Przepisy szczegółowo określają, jakie warunki muszą spełniać kierowcy świadczący usługi transportowe, jakie powinni mieć kwalifikacje i szkolenia transportowe. Kategorie prawa jazdyPoszczególne kategorie prawa jazdy uprawniają do kierowania samochodami o (...)

Więcej

Przyjemne podróże

logistyka, motoryzacja, przewozy, transport, wypożyczalnia

Przyjemne podróże

(...) przyda się każdemu z nas. Jeśli więc dalej go nie mamy, jak najszybciej zapiszmy się do szkoły jazdy. Nauczymy się w niej, jak prowadzić własny samochód. Później możemy odwiedzić miejsce, jakim jest wypożyczalnia samochodów Pyrzowice To tam dostaniemy wiele pojazdów do dyspozycji. Na pewno wśród nich znajdziemy coś dla (...)

Więcej

Transport kombinowany w Polsce

przewozy, spedycja, transport

Transport kombinowany w Polsce

(...) Transport intermodalny to rodzaj transportu polegający na przewozie ładunków za pomocą więcej niż jednej gałęzi transportu. Niezmiernie ważną cechą transportu intermodalnego jest to, że wykorzystuje się tylko jedną jednostkę ładunkową (np. kontener czy naczepę), na całej trasie transportu. Oferta transportu intermodalnego może zostać podzielona ze względu na na jego zasięg. Wyróżnić można przewozy: krajowe, międzynarodowe, kontynentalne oraz międzykontynentalne. Transport intermodalny można również podzielić ze względu na rodzaj jednostek użytych do transportu. W tym przypadku można mówić o przewozach kontenerów, naczep, nadwozi wymiennych, samochodów (...)

Więcej

Transport Motoryzacja Przewozy Spedycja Logistyka Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3