Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Oto co uchwycił nasz reporter

transport

logistyka

przewozy

wypożyczalnia

motoryzacja

Przyjemne podróże

Każdy z nas na pewno regularnie musi odbywać różne podróże. W końcu codziennie dojeżdżamy do swojej pracy, szkoły lub w inne miejsca. Chcemy wtedy, aby cały wyjazd przebiegł pomyślnie i bez żadnych, nieprzewidzianych zdarzeń. Na szczęście możemy to sobie zapewnić. Jak więc to zrobić?

Wystarczy, że będziemy podróżować swoim własnym samochodem. Jeśli nie mamy takiej możliwości, aby go zakupić, możemy spokojnie postawić na wynajem aut w Katowicach. Dzięki temu w bardzo szybki i przede wszystkim tani sposób otrzymamy wymarzony pojazd. Oczywiście aby nim kierować, powinniśmy najpierw zdać egzamin na prawo jazdy. Taki dokument przyda się każdemu z nas. Jeśli więc dalej go nie mamy, jak najszybciej zapiszmy się do szkoły jazdy. Nauczymy się w niej, jak prowadzić własny samochód. Później możemy odwiedzić miejsce, jakim jest wypożyczalnia samochodów Pyrzowice To tam dostaniemy wiele pojazdów do dyspozycji. Na pewno wśród nich znajdziemy coś dla siebie. Jeśli więc wybieramy się na wycieczkę z większą grupą osób, postawmy na pojemne auto. W ten sposób umilimy podróż swoim współpasażerom. Co więcej, wypożyczalnie aut na Śląsku znajdują się w bardzo różnych miejscach. Spokojnie skorzystamy więc z nich w dowolnej chwili, gdy tylko będzaiemy potrzebować dla siebie danego pojazdu. A to znacząco ułatwi nam życie.

Podróże własnym samochodem mogą być naprawdę przyjemne. Dzięki nim sami decydujemy o tym, gdzie chcemy się wybrać. Dlatego warto czasem postawić na wynajem samochodów. Dopiero później, gdy uzbieramy odpowiednią sumę pieniędzy, zakupmy swoje własne auto, które umili nam wszystkie wyjazdy.transport, logistyka, przewozy, wypożyczalnia, motoryzacja


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3