Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

samochód

Samochody dla firm w autoryzowanym salonie

moto, motoryzacja, samochód

Samochody dla firm w autoryzowanym salonie

(...) Przedsiębiorcy poszukujący odpowiedniej floty samochodowej do swojej firmy, stają przed koniecznością wyboru salonu, w którym dokonają zakupu. Bez względu na to, czy potrzebny jest jeden samochód dostawczy, czy kilka różnych pojazdów sprzedawcy oferują różnorodne formy finansowania inwestycji.Oprócz zakupu nowego pojazdu klienci mają także do wyboru samochody używane dostępne na rynku wtórnym. Zakup pojazdu z drugiej ręki wiąże się jednak z poważnym ryzykiem. Autoryzowany dealer Fiat daje pełną gwarancję na kupiony samochód, a także w ramach specjalnych promocji oferuje szereg dodatkowych korzyści. Oferowane są bezpłatne przeglądy, ubezpieczenie oraz (...)

Więcej

Sprawna klimatyzacja - radość z jazdy po Wrocławiu

auto, klimatyzacja, mechanik, motoryzacja, samochód

Sprawna klimatyzacja - radość z jazdy po Wrocławiu

(...) Klimatyzacja samochodowa Wrocław to jedno z ważniejszych udogodnień dla każdego kierowcy i pasażera. Doskonale wiedzą o tym ci, którzy w upałach poruszali się autem nie wyposażonym w klimatyzację, a później autem, które klimatyzację posiadało. Możliwość podróżowania w optymalnej (...)

Więcej

Działanie i korzyści ogrzewania postojowego

moto, motoryzacja, samochód

Działanie i korzyści ogrzewania postojowego

(...) Ogrzewanie samochodu jest czynnością niezwykle ważną, zwłaszcza przy niskich temperaturach panujących na dworze. Zapewni nam nie tylko łatwiejszą eksploatację samochodu, ale również zmniejszy ryzyko szybszego zużycia części, które są wyjątkowo podatne na mróz. Kilka słów o samej instalacji grzewczej:Jej najważniejszym elementem jest samochodowy agregat grzewczy, który zapewnia prawidłowe funkcjonowanie całego systemu. Jego (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3