Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Oto co uchwycił nasz reporter

moto

samochód

motoryzacja

Samochody dla firm w autoryzowanym salonie

Przedsiębiorcy poszukujący odpowiedniej floty samochodowej do swojej firmy, stają przed koniecznością wyboru salonu, w którym dokonają zakupu. Bez względu na to, czy potrzebny jest jeden samochód dostawczy, czy kilka różnych pojazdów sprzedawcy oferują różnorodne formy finansowania inwestycji.

Oprócz zakupu nowego pojazdu klienci mają także do wyboru samochody używane dostępne na rynku wtórnym. Zakup pojazdu z drugiej ręki wiąże się jednak z poważnym ryzykiem. Autoryzowany dealer Fiat daje pełną gwarancję na kupiony samochód, a także w ramach specjalnych promocji oferuje szereg dodatkowych korzyści. Oferowane są bezpłatne przeglądy, ubezpieczenie oraz atrakcyjne formy finansowania zakupu.

Tymczasem kupno samochodu z innego  źródła niż oficjalny dealer bywa o wiele tańsze. Na rynku funkcjonują importerzy i handlarze oferujący samochody sprowadzane z innych części Europy lub auta używane posiadające niewielki przebieg. Kupując taki samochód, klient może oszczędzić sporo gotówki. Jednocześnie naraża się jednak na poważne ryzyko. Wraz z podpisaniem umowy kupna-sprzedaży to klient ponosi całą odpowiedzialność za stan techniczny pojazdu. Jeżeli auto okaże się wadliwe, w zasadzie nie ma możliwości odzyskania pieniędzy.

Kupując samochód w autoryzowanym salonie (przykładem może być tutaj UNI-TRUCK - www.uni-truck.eu), przedsiębiorca dostaje gwarancję, w ramach której można wykonać wszelkie naprawy techniczne powstałe z winy producenta. Oferowane jest serwisowanie aut dostawczych we wszystkich salonach danej marki. Sprzedawcy chętnie dodają w pakiecie dodatkowe usługi, takie jak bezpłatne przeglądy czy wymianę oleju w ramach gwarancji. Przedsiębiorca decydujący się na zakup samochodu użytkowego nie ryzykuje więc koniecznością poniesienia nieplanowanych wydatków. Ponadto zyskuje pewność, że w razie kłopotów technicznych jego samochód zostanie szybko naprawiony. Ma to ogromne znaczenie dla ciągłości prowadzenia działalności gospodarczej i nie naraża nabywcy na niepotrzebne przestoje.

moto, samochód, motoryzacja


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3