Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

spedycja

Nowoczesne i wygodne rozwiązania

logistyka, przewozy, spedycja, transport

Nowoczesne i wygodne rozwiązania

(...) mariny, a ludzie coraz chętniej chcą korzystać z rzek i ich uroków.  W budownictwie hydrotechniczne często wykorzystuje też takie elementy jak materace gabionowe, stosowane również przy budowie wzmocnień tam na rzekach, stromych zboczy i kanałów, a także do ochrony koryt rzek i innych zbiorników wodnych czy do tworzenia konstrukcyjnych elementów nabrzeży. Materace gabionowe to podstawa jeżzeli chodzi o wzmocnienia różnego rodzaju poboczy. Wykonane są one z drutów, są łatwe w montażu, sprężyste, elastyczne, a (...)

Więcej

Obsługa logistyczna sklepu

logistyka, przewozy, spedycja, transport

Obsługa logistyczna sklepu

(...) właścicieli największych sklepów internetowych stale szuka nowych sposób usprawnienia komunikacji pomiędzy magazynem dystrybucyjnym a siedzibą sklepu, w której sprzedaje się poszczególne produkty. Na szczęście model fulfilment jest w stanie znacznie zredukować koszty wysyłki, a co za tym idzie podnieść zarobki firmy. (...)

Więcej

Szkolenia transportowe ADR i GMP+

przewozy, spedycja, szkolenia, transport

Szkolenia transportowe ADR i GMP+

(...) określonej ładowności.  Transportu towarów dotyczą:•    kat. B – pojazdy do 3,5 t całkowitej masy,•    kat. C, C1 – pojazdy do 7,5 t całkowitej masy (z wyjątkiem autobusów),•    kat. BE, CE – pojazdy określone w danej kategorii oraz przyczepy.Szkolenia transportoweNiezależnie od posiadanego prawa jazdy, każdy kierowca przewożący towary musi mieć ukończone odpowiednie szkolenia. Transport drogowy towarów niebezpiecznych wymaga dodatkowych uprawnień.ADR  szkolenie podstawowe -  dotyczy zasad (...)

Więcej

Transport kombinowany w Polsce

przewozy, spedycja, transport

Transport kombinowany w Polsce

(...) ciężarowych oraz pojemników specjalnych. Ze względu na to, że Polska położona jest w miejscu, w którym krzyżują się główne korytarze transportowe europy oraz na fakt, że procesy integracyjne państw europejskich wzmacniają również handel, a co za tym idzie transport dóbr, transport intermodalny w Polsce ma wielkie szanse na szybki i intensywny rozwój. Rozwój tego rynku oraz wzrost ilości oferowanych usług jest widoczny. Do roku 2005, przewozy tego typu realizowane były tylko za pośrednictwem jednego przewoźnika, którym była grupa PKP. Po roku 2005 na rynku pojawili się nowi przewoźnicy oraz znacząco wzrosła liczba terminali intermodalnych. Można stwierdzić, że (...)

Więcej

Logistyka

logistyka, palety, spedycja, transport

Logistyka

(...) zaproponujemy Ci ich naprawienie i remont a także recycling. Rozpoczynaliśmy od funkcjonowania w jednym punkcie. Zaoferujemy Ci palety drewniane używane czy europalety, jakie będą doskonałym kompromisem jakości i ceny. Prowadzimy skup palet i sprzedaż palet wielu różnych rodzajów i typów. Nasza firma (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3