Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Warsztat Samochodowy Diagnostic Car
55-011 Siechnice / k. Wrocławia, Opolska 5a
Polska,
Telefon: 695 905 995 Fax:
Oto co uchwycił nasz reporter

auto

samochód

motoryzacja

klimatyzacja

mechanik

Sprawna klimatyzacja - radość z jazdy po Wrocławiu

Klimatyzacja samochodowa Wrocław to jedno z ważniejszych udogodnień dla każdego kierowcy i pasażera. Doskonale wiedzą o tym ci, którzy w upałach poruszali się autem nie wyposażonym w klimatyzację, a później autem, które klimatyzację posiadało. Możliwość podróżowania w optymalnej temperaturze, brak ryzyka przegrzania organizmu, to komfort jazdy. 

Problemy z Klimatyzacją?
Aby jednak klimatyzacja spełniała swoją rolę, musi cechować się sprawnością. Niestety nie zawsze jest to oczywiste. Awarie, brak środka chłodzącego, zagrzybienie, to tylko niektóre z przypadłości klimatyzacji. Jak sobie z tym radzić? 

Pełna sprawność klimatyzacji
Jeśli chcemy zachować klimatyzację w pełnej sprawności, musimy znaleźć warsztat, który będzie nam ją serwisował. Wpisując w wyszukiwarkę klimatyzacja samochodowa Wrocław, Poznań czy Warszawa, na pewno znajdziemy sporo firm działających w branży, co oczywiście nie oznacza, że każda będzie dobra. Szukając, uda się znaleźć profesjonalną i niedrogą. Taką, w której klimatyzację będzie można naprawić, napełnić, lub wykonać odgrzybienie klimatyzacji w samochodach osobowych. Posiadając auto z klimatyzacją, warto znaleźć taki warsztat samochodowy we Wrocławiu i choć raz w roku go odwiedzić - klimatyzacja zostanie sprawdzona, napełniona i z pewnością będzie w sezonie letnim pracować bezawaryjnie. Warto znaleźć taki warsztat i na bieżąco serwisować klimatyzację w swoim pojeździe.

auto, samochód, motoryzacja, klimatyzacja, mechanik


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3