Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

szkolenia

Szkolenia transportowe ADR i GMP+

przewozy, spedycja, szkolenia, transport

Szkolenia transportowe ADR i GMP+

(...) bezpiecznego przewożenia różnych artykułów. Kursanci otrzymują wiedzę na temat obowiązujących przepisów dotyczących przewozu różnych towarów (np. żywności, art. higienicznych, materiałów budowlanych), ich zabezpieczania podczas transportu oraz wyładunku. Uzyskują także informacje na temat ewentualnych zagrożeń i postępowania w czasie wypadku.ADR kurs specjalistyczny – dotyczy przewozu towarów niebezpiecznych. Klasa kursu zależy od rodzaju ładunku. I tak A1 dotyczy materiałów wybuchowych, A3 materiałów (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3