Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Oto co uchwycił nasz reporter

transport

przewozy

spedycja

szkolenia

Szkolenia transportowe ADR i GMP+

Transport drogowy to system nerwowy każdego systemu gospodarczego. Bez niego nie może rozwijać się produkcja, handel. Towary na czas nie mogą dotrzeć do konsumenta.

Bezpieczeństwo transportu regulowane jest prawem o ruchu drogowym oraz ustawą o transporcie drogowym. Przepisy szczegółowo określają, jakie warunki muszą spełniać kierowcy świadczący usługi transportowe, jakie powinni mieć kwalifikacje i szkolenia transportowe.

Kategorie prawa jazdy

Poszczególne kategorie prawa jazdy uprawniają do kierowania samochodami o określonej ładowności.  Transportu towarów dotyczą:

•    kat. B – pojazdy do 3,5 t całkowitej masy,
•    kat. C, C1 – pojazdy do 7,5 t całkowitej masy (z wyjątkiem autobusów),
•    kat. BE, CE – pojazdy określone w danej kategorii oraz przyczepy.

Szkolenia transportowe

Niezależnie od posiadanego prawa jazdy, każdy kierowca przewożący towary musi mieć ukończone odpowiednie szkolenia. Transport drogowy towarów niebezpiecznych wymaga dodatkowych uprawnień.

ADR  szkolenie podstawowe -  dotyczy zasad bezpiecznego przewożenia różnych artykułów. Kursanci otrzymują wiedzę na temat obowiązujących przepisów dotyczących przewozu różnych towarów (np. żywności, art. higienicznych, materiałów budowlanych), ich zabezpieczania podczas transportu oraz wyładunku. Uzyskują także informacje na temat ewentualnych zagrożeń i postępowania w czasie wypadku.

ADR kurs specjalistyczny – dotyczy przewozu towarów niebezpiecznych. Klasa kursu zależy od rodzaju ładunku. I tak A1 dotyczy materiałów wybuchowych, A3 materiałów ciekłych zapalnych, a A9 różnych materiałów niebezpiecznych. Zadaniem szkoleń jest zapoznanie kierowców z zachowaniem zasad bezpieczeństwa podczas załadunku, transportu i wyładunku materiału.

GMP+ - szkolenia specjalistyczne dla kierowców przewożących pasze, które wchodzą w skład łańcucha żywieniowego człowieka. Kursanci poznają standardy obowiązujące przy przewozie pasz, przepisy krajowe i unijne, zasady bezpieczeństwa.

Kierowcy powinni pamiętać, że szkolenia ADR i GMP+ są szkoleniami okresowymi i należy je odnawiać.

transport, przewozy, spedycja, szkolenia


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3