Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

transport

Nowoczesne i wygodne rozwiązania

logistyka, przewozy, spedycja, transport

Nowoczesne i wygodne rozwiązania

(...) Dzisiaj takie pojęcia jak budownictwo hydrotechniczne zna już prawie każdy mieszkaniec mniejszego czy większego miasta, ponieważ często spotykamy się z nim na niemal każdym kroku. Woda otacza nas przecież wszędzie i coraz bardziej jesteśmy świadomi, że to prawdziwy skarb. Budownictwo hydrotechniczne związane jest bardzo ściśle z gospodarką wodną, polega w głównej mierze na kształtowaniu zasobów wodnych i związane jest ściśle z korzystaniem z wód. Obejmuje urządzenia, a także instalacje wodne. Obecnie na (...)

Więcej

Obsługa logistyczna sklepu

logistyka, przewozy, spedycja, transport

Obsługa logistyczna sklepu

(...) Rzadko kto tak naprawdę zdaje sobie sprawę z tego, że obsługa logistyczna sklepów internetowych faktycznie też się odbywa i że bardzo często sklepy tego typu wykorzystują jednak firmy transportowe do swoich celów. Najczęściej duże sklepy internetowe posiadają wynajęte magazyny dystrybucyjne dzięki którym cały proces (...)

Więcej

Przepisy dotyczące badań technicznych pojazdów

transport

Przepisy dotyczące badań technicznych pojazdów

(...) O bezpieczeństwie na drogach decyduje wiele czynników. Umiejętności kierowców, stan dróg, stan techniczny pojazdów. Zwłaszcza ten ostatni ma bardzo duże znaczenie zważywszy na fakt, że przeciętny wiek samochodów jeżdżących po polskich drogach wynosi 10 lat. Aż 20 % właścicieli nie wykonuje badań okresowych. Planowane zmiany w tym zakresie przewidują zaostrzenie przepisów i uszczelnienie systemu. Badania techniczne Ustawa o ruchu drogowym nakłada obowiązek dokonywania okresowych badań pojazdów. Badania techniczne pojazdów przeprowadza się z następującą częstotliwością: • samochody nowe – trzy lata od pierwszej rejestracji, drugi przegląd po 2 latach • pozostałe pojazdy – co roku. Czasami wymagane są badania kontrolne. Ma to miejsce w przypadku uczestniczenia w kolizji lub zaleceń kontrolnych służb drogowych. Zakres badań Badania techniczne pojazdu dokonywane są w okręgowych stacjach kontroli (na stronie https://motoryzacja.dekra.pl/ekspertyzy-rzeczoznawcze/ można znaleźć szczegółowe informacje na temat zakresu takich badań). Nie obowiązuje rejonizacja. Kontroli poddawane są układy samochody, które mają największy wpływ na bezpieczeństwo: • układ hamulcowy – jego sprawność badana jest na specjalnych rolkach, odczytu dokonuje komputer, • amortyzatory – na płytach wibracyjnych, • stan ogumienia, • oświetlenie – wszystkie zamontowane reflektory i światła muszą być sprawne, • stan podwozia – na kanale sprawdzane są poszczególne elementy pod katem korozji, • stan nadwozia – ewentualne uszkodzenia szyb, drzwi, • układ kierowniczy – na szarpakach sprawdzane są ewentualne luzy, • wycieki płynów, • zawartość spalin – muszą być zgodne z obowiązującą normą, • instalacja gazowa – dodatkowe badanie sprawdzające jej szczelność. W przypadku przekroczenia określonych parametrów kierowca musi dokonać napraw i kolejnego przeglądu. Pozytywne zaliczenie badań technicznych pojazdu oznacza uzyskanie odpowiedniego wpisu w dowodzie rejestracyjnym. Brak aktualnych badań naraża kierowcę na zabranie dowodu rejestracyjnego i ponoszenie dodatkowych kosztów. (...)

Więcej

Szkolenia transportowe ADR i GMP+

przewozy, spedycja, szkolenia, transport

Szkolenia transportowe ADR i GMP+

(...) Transport drogowy to system nerwowy każdego systemu gospodarczego. Bez niego nie może rozwijać się produkcja, handel. Towary na czas nie mogą dotrzeć do konsumenta. Bezpieczeństwo transportu regulowane jest prawem o ruchu drogowym oraz ustawą o transporcie drogowym. Przepisy szczegółowo określają, jakie warunki muszą spełniać kierowcy świadczący usługi transportowe, jakie powinni mieć kwalifikacje i szkolenia transportowe. Kategorie prawa jazdyPoszczególne kategorie prawa jazdy uprawniają do kierowania samochodami o (...)

Więcej

Przyjemne podróże

logistyka, motoryzacja, przewozy, transport, wypożyczalnia

Przyjemne podróże

(...) siebie. Jeśli więc wybieramy się na wycieczkę z większą grupą osób, postawmy na pojemne auto. W ten sposób umilimy podróż swoim współpasażerom. Co więcej, wypożyczalnie aut na Śląsku znajdują się w bardzo różnych miejscach. Spokojnie skorzystamy więc z nich w dowolnej chwili, gdy tylko będzaiemy potrzebować dla (...)

Więcej

Transport kombinowany w Polsce

przewozy, spedycja, transport

Transport kombinowany w Polsce

(...) Transport intermodalny to rodzaj transportu polegający na przewozie ładunków za pomocą więcej niż jednej gałęzi transportu. Niezmiernie ważną cechą transportu intermodalnego jest to, że wykorzystuje się tylko jedną jednostkę ładunkową (np. kontener czy naczepę), na całej trasie transportu. Oferta transportu intermodalnego może zostać podzielona ze względu na na jego zasięg. Wyróżnić można przewozy: krajowe, międzynarodowe, kontynentalne oraz międzykontynentalne. Transport intermodalny można również podzielić ze względu na rodzaj jednostek użytych do transportu. W tym przypadku można mówić o przewozach kontenerów, naczep, nadwozi wymiennych, samochodów (...)

Więcej

Logistyka

logistyka, palety, spedycja, transport

Logistyka

(...) Mamy w ciągłej sprzedaży europalety używane 2 gat. i europalety nowe, palety używane, europalety używane 1 gat., palety przemysłowe 1200/800, europalety, palety drewniane, a także inne europalety uszkodzone, palety euro i palety przemysłowe 1200/1000. Nasz skup palet jest otwarty 6 dni w tygodniu. Stawki na (...)

Więcej

Infrastruktura drogowa

budownictwo, drogi, firma budowlana, transport

Infrastruktura drogowa

(...) Nasze przedsiębiorstwo to producent znaków drogowych z długimi tradycjami. Spółka zajmuje się układaniem organizacji ruchu tymczasowego i docelowego na okres naprawiania usterek wodociągowych, energetycznych oraz prac drogowych. Do zadań firmy należy właściwe zapewnienie bezpieczeństwa biernego użytkownikom dróg jak i ekipie remontującej, oznakowanie poziome i pionowe (...)

Więcej

Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3