Na trasie zawsze 2 kierowców. Posiadamy licencję na międzynarodowy transport osób. Oferujemy usługi profesjonalnego przewozu osób i paczek na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia - Polska regularnie 5 razy w tygodniu.
Kontakt z nami

Napisz

Usługi dla firm, instytucji oraz klientów indywidualnych w kraju i za granicą: wycieczki, przewóz osób na targi, przewóz osób na spotkania, przewóz osób na imprezy sportowe, okolicznościowe i rodzinne. Umożliwiamy indywidualną negocjację cen i terminów, składanie zamówień indywidualnych i grupowych, wynajem busów ośmioosobowych (7 osób + kierowca), wyjazdy ekspresowe, przewóz przesyłek i towarów.

Transport krajowy i międzynarodowy produktów świeżych i szybko psujących się. Transport intermodalny z uwzględnieniem spedycji morskiej i lotniczej.

Oto co uchwycił nasz reporter

transport

przewozy

spedycja

Transport kombinowany w Polsce

Transport intermodalny to rodzaj transportu polegający na przewozie ładunków za pomocą więcej niż jednej gałęzi transportu. Niezmiernie ważną cechą transportu intermodalnego jest to, że wykorzystuje się tylko jedną jednostkę ładunkową (np. kontener czy naczepę), na całej trasie transportu.

Oferta transportu intermodalnego może zostać podzielona ze względu na na jego zasięg. Wyróżnić można przewozy: krajowe, międzynarodowe, kontynentalne oraz międzykontynentalne. Transport intermodalny można również podzielić ze względu na rodzaj jednostek użytych do transportu. W tym przypadku można mówić o przewozach kontenerów, naczep, nadwozi wymiennych, samochodów ciężarowych oraz pojemników specjalnych.

Ze względu na to, że Polska położona jest w miejscu, w którym krzyżują się główne korytarze transportowe europy oraz na fakt, że procesy integracyjne państw europejskich wzmacniają również handel, a co za tym idzie transport dóbr, transport intermodalny w Polsce ma wielkie szanse na szybki i intensywny rozwój. Rozwój tego rynku oraz wzrost ilości oferowanych usług jest widoczny. Do roku 2005, przewozy tego typu realizowane były tylko za pośrednictwem jednego przewoźnika, którym była grupa PKP. Po roku 2005 na rynku pojawili się nowi przewoźnicy oraz znacząco wzrosła liczba terminali intermodalnych. Można stwierdzić, że infrastruktura umożliwiające ten rodzaj transportu na terenie Polski nie odbiega od średniej prezentowanej przez inne kraje europejskie. Umiejscowione są one głownie w okolicach największych aglomeracji oraz w najważniejszych portach morskich w Polsce (Gdańsku, Gdyni, Świnoujściu czy Szczecinie).

Mimo stałego rozwoju infrastruktury i inwestowania w rozbudowę i modernizację terminali, większość transportu intermodalnego w Polsce to transport kontenerowy.

Pomimo tego, że transport intermodalny w Polsce wydaje się rozwijać prężnie, to na drodze tego rozwoju stają również pewnie przeszkody. Przede wszystkim niekorzystny wpływ ma stan infrastruktury kolejowej w Polsce, która wymaga modernizacji.

transport, przewozy, spedycja


Transport Przewozy Spedycja Logistyka Motoryzacja Samochód Moto
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3